14 жовтня • оновлено в 14:37

Ляп року: італійський воротар забив курйозний гол у свої ворота

10.1т Читати матеріал російською

Воротар "Асколі" Філіппо Перукіні відзначився жахливим ляпом у матчі другого за значимістю дивізіону чемпіонату Італії. Під час поєдинку проти "Палермо" на виїзді італійський голкіпер забив дивний м'яч в свої ворота.

Інцидент стався на 26-й хвилині зустрічі. Захисник відпасував м'яч Перукіні, який у воротарському майданчику почав обігрувати суперника і в підсумку закотив снаряд у свої ворота.

Поєдинок "Асколі" програв з розгромним рахунком 3:0. Крім автоголу у воротах гостей відзначилися Шимінскі і Чочев. Таким чином, "Асколі" продовжив свою безвиграшну серію до чотирьох матчів.

"Палермо" - "Асколі"

Як повідомляв OBOZREVATEL, голкіпер київського "Динамо" Денис Бойко, якому Андрій Шевченко довірив місце в основному складі збірної України, відзначився жахливим ляпом у матчі Ліги націй проти Словаччини. Воротар національної команди пропустив прикрий гол в середині першого тайму.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!