Лунін зробив круті сейви в Іспанії в першому матчі після карантину

19,3 т.

Український голкіпер "Ов'єдо" Андрій Лунін провів чудовий матч у 32-му турі чемпіонату Іспанії з футболу в Сегунді (друга за силою ліга).

Команда 21-річного воротаря збірної України в першому поєдинку після карантину зустрілася з "Понферрадіною", і завдяки декільком ефектним сейвам українця врятувала нічию (0:0).

В одному з моментів Лунін віддав передачу супернику, але врятував ситуацію, відбивши удар гравця. У другому таймі Андрій витягнув "мертвий" м'яч, що летів під поперечину.

За підсумками матчу Лунін отримав найвищу оцінку від порталу SofaScore – 7,7.

За 90 хвилин вiн двічі кулаками і двічі з-за меж штрафного відбив м'яч, що летів у ворота, 1 раз успішно зіграв на виході (100%),

Всього українець 30 разів торкнувся м'яча, віддав 12 точних передач (55%), 4 рази виніс м'яч, виграв одну верхову дуель і зробив 1 помилку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Лунін, який виступає за "Ов'єдо" на правах оренди, висловився про плани на сезон 2019/20 і про повернення в мадридський клуб.

Раніше французькому "Марселю" порадили підписати Андрія як довгострокову заміну легендарному голкіперу команди Стіву Манданда.