24 жовтня • оновлено в 08:42

Лунін пропустив фантастичний гол у першому ж матчі за "Реал"

44.9т Читати матеріал російською

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін пропустив неймовірний удар у матчі міжнародного турніру "Audi Сup".

Андрій Лунін

Головний тренер "вершкових" Зінедін Зідан вперше в цьому сезоні випустив воротаря збірної України. У перерві гри з "Фенербахче", за рахунку 2:2, 20-річний українець замінив Кейлора Наваса.

На 59-й хвилині Озана Туфан завдав фантастичного "пострілу" метрів з 15, з яким наш співвітчизник впоратися не зміг. Ця помилка Андрія на підсумок гри не вплинула. Зустріч завершилася з рахунком 5:3 на користь "Реала".

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Андрій Лунін у новому сезоні знову буде виступати на правах оренди в іншому клубі.

За повідомленнями іспанських ЗМІ, таке рішення королівський клуб ухвалив після того, як стало відомо, що голкіпер мадридців Кейлор Навас залишається в команді на наступний сезон.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!