Луганська "Зоря" створила гучну сенсацію в Лізі Європи, здобувши перемогу в Іспанії

91,1 т.
Атлетик Зоря

Луганська "Зоря" зуміла створити справжню сенсацію в матчі другого туру групового раунду Ліги Європи. Команда Юрія Вернидуба обіграла на виїзді іменитий "Атлетик" Більбао - 1:0.

Іспанці активно розпочали зустріч і вже в перші кілька хвилин створили три гольові моменти. Спершу Ікер Муніаін ефектно пробив у поперечину, а потім не влучив у ворота з забійної позиції. Вільямс міг відкривати рахунок, добиваючи після першого удару партнера, але його постріл у ближній кут потягнув Лунін.

"Атлетик" контролював хід поєдинку, при цьому було видно, що баски хочуть досягти результату, не докладаючи особливих зусиль. Подібна розхлябаність привела до того, що на 26-й хвилині "Зоря" забила.

Читайте: Атлетик - Зоря: хронологія матчу Ліги Європи

Ігор Харатін досить легко перестрибнув француза Емеріка Ляпорта і головою відправив м'яч точно в кут воріт Ерреріна.

Пропущений м'яч розлютив господарів і вони з подвоєною енергією полетіли відіграватися. У свою чергу підопічні Вернидуба окопалися на своїй половині поля, максимально перекриваючи супернику вільні зони.

Після перерви іспанці накрутили темп, розуміючи, що позиційно луганську оборону просто так їм не пройти. "Чорно-білі" впевнено виглядали під натиском суперника, а коли не справлялися захисники команду виручав 18-річний кіпер збірної України Андрій Лунін.

Ближче до кінця поєдинку баски спробували влаштувати справжній штурм воріт "Зорі". Гості ледве справлялися з іспанським тиском, проте у підсумку все ж витримали і здобули історичну перемогу - першу на виїзді в єврокубках.