Луганська "Зоря" програла в стартовому матчі Ліги Європи

106,8 т.
Зоря Ліга Європи

Луганська "Зоря" не зуміла обіграти вдома скромний шведський "Естерсунд" у першому турі Ліги Європи. Поєдинок групи J, який проходив на "Арені-Львів", завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

У перші півгодини на полі було дуже багато боротьби. Футболісти обох команд грішили великою кількістю неточних передач, демонструючи високий відсоток браку.

Ближче до перерви команда Юрія Вернидуба розбігалася, ставши все більше нагнітати обстановку біля воріт суперника. Найбільш активними в складі луганчан були Громов, Луньов і Юрі.

Читайте: Капітан "Динамо" забив фантастичний гол із 25 метрів у Лізі Європи

Другий тайм почався з активних атак "чорно-білих", проте господарі зовсім забули про оборону, чим і скористалися шведи. Годдос увірвався в штрафну і пробив у дальній кут - без шансів для Луніна.

Пропущений м'яч розлютив наших гравців і вони з подвоєною енергією полетіли відіграватися. Чудовий момент забити мав Луньов, але гостей виручила поперечина.

У підсумку, як луганчани не стараються, а зрівняти рахунок і здобути хоча б нічию вони так і не змогли. Більш того - на останній доданій хвилині Геро всадив м'яч у "дев'ятку" воріт Луніна, поставивши жирну крапку в цьому матчі.

У другому турі "Зоря" зіграє на виїзді з "Атлетиком" із Більбао. Зустріч в Іспанії відбудеться 28 вересня.

Ліга Європи. 1 тур. Група J

"Зоря" (Луганськ, Україна) - "Естерсунд" (Швеція) - 0:2

Голи: Годдос, 50, Геро, 90 + 4

"Зоря": 16. Лунін, 2. Сухоцький, 3. Сваток, 5. Гордієнко, 44. Чечер, 24. Гречишкін (Харатін, 53), 28. Громов, 18. Андрієвський (Любенович, 72), 20. Караваєв, 19. Луньов (кабан, 84), 95. Юрі Фрейтас

"Естерсунд": 1. Кейта Алі, 2. Петтерссон Т., 4. Папаяннопулос, 24. Мучійбі, 8. Хопкатт, 10. Айеша, 12. Сема, 17. Едвардс К., 21. Баширу, 22. Нурі Брва, 93. Годдос

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що "Динамо" здобуло вольову перемогу над албанським "Шкендербеу" в першому турі Ліги Європи.