Лоб у лоб: в американській Лізі чемпіонів забили найбільш курйозний автогол сезону - відеофакт

9,6 т.

Захисник костаріканського клубу "Депортіво Сапрісса" Обрей Девід разом зі своїм партнером по команді воротарем Аароном Крузом забили епічний автогол у матчі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ.

Інцидент трапився на 15-й хвилині зустрічі проти мексиканського "Тігрес". Круз, який вийшов із власного штафного майданчика, потужним ударом "нокаутував" Девіда, тоді як захисник скидав йому м'яч головою. У підсумку снаряд перелетів голкіпера і повільно закотився у ворота в супроводі футболіста суперника.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 5:1 на користь мексиканського клубу. Так, "Тігрес" пробилися до чвертьфіналу змагань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст шведського "Хельсінгборга" Андерс Рандруп відзначився неймовірним голом у свої ворота. Інцидент трапився в товариському матчі проти данського "Оденсе".