"Ліверпуль" сенсаційно розгромив "Манчестер Сіті" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів: відео голів

13.6тЧитать новость на русском

Англійський "Ліверпуль" став головним героєм другого ігрового дня 1/4 фіналу Ліги чемпіонів . Команда Юргена Клоппа сенсаційно розгромила "Манчестер Сіті" вдома на "Енфілд Роуд" з рахунком 3:0.

Команди активно розпочали зустріч, відповідаючи атакою на атаку в кращих традиціях англійської Прем'єр-ліги. З огляду на, що "городяни" більше володіли м'ячем, "червоні" зробили ставку на контратаки і не прогадали.

На 12-й хвилині Салах організував блискавичний випад, який сам же і завершив, коли до нього відскочив м'яч від Едерсона після удару Фірміно.

Буквально відразу ж Сані міг зрівняти рахунок, але не влучив у кут з 20 метрів. А ось господарі свій шанс подвоїти перевагу реалізували сповна. Окслейд-Чемберлен вийшов на ударну позицію і забив шедевральний гол , забивши м'яч у "дев'ятку".

Відчувши "смак крові", футболісти "Ліверпуля" кинулися добивати суперника. У нокаут суперника відправив Садіо Мане. Сенегалець з 5 метрів розстріляв Едерсона, замкнувши головою навіс Салаха.

Після перерви малюнок гри кардинально змінився. "Ліверпуль" почав відверто грати за рахунком, зробивши акцент на те, щоб не пропустити. Гості ж всіляко намагалися зламати ешелоновану оборону "червоних", які намагалися діяти максимально компактно.

У підсумку, як не старалися гравці "Ман Сіті" забити хоча б гол престижу, проте це їм так і не вдалося.

Гра у відповідь цих команд відбудеться через тиждень - 10 квітня.

Нагадаємо, напередодні мадридський "Реал" розгромив "Ювентус" у Турині з рахунком 3: 0, а мюнхенська "Баварія" здобула вольову перемогу в Іспанії над "Севільєю" - 2: 1.