"Ліверпуль" - "Рома": відео голів божевільного півфіналу ЛЧ

8.5тЧитати новину російською

"Ліверпуль" в півфінальному матчі Ліги чемпіонів обіграв римську "Рому". Зустріч на "Енфілді" завершилася з рахунком 5:2.

Англійці впевнено володіли ініціативою 80 хвилин ігрового часу і закотили 5 м'ячів, але на останні 10 хвилин підопічних Клоппа не вистачило. Господарі просто вимкнулися з боротьби, пропустивши два голи.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

"Ліверпуль" Англія - "Рома" Італія - 5:2

Голи: 1:0 - 35 Салах, 2:0 - 45 Салах, 3:0 - 56 Мане, 4:0 - 61 Фірміно, 5:0 - 68 Фірміно, 5:1 - 81 Джеко, 5:2 - 85, пенальті Перотті.
Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Фірміно, Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 18), Салах (Інгз, 75), Мілнер, Мане, Хендерсон.
Рома - Аліссон, Манолас, Жезус (Перотті, 67), Коларов, Фасіо, Стротман, Флоренці, Ундер (Шик, 46), де Россі (Гоналон, 67), Наінгголан, Джеко.
Попередження: Жезус (26), Александер-Арнолд (39), Ловрен (74), Хендерсон (85), Фасіо (88).

Нагадаємо, що в середу, 25 квітня свій поєдинок проведуть другі півфіналісти: "Баварія" в Мюнхені прийме мадридський "Реал".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".