"Ліверпуль" не зміг обіграти "Манчестер Юнайтед" в головному матчі сезону в АПЛ

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед

"Ліверпуль" зіграв в нічию в дербі з "Манчестер Юнайтед" в центральному матчі 19-го туру чемпіонату Англії з футболу (АПЛ).

Центральна зустріч сезону, від якої багато що залежить в підсумкових розкладах, завершилася з рахунком 0:0.

Господарі розпочали зустріч потужно, домінуючи перші 25 хвилин. Однак ближче до середини першого тайму ситуація на полі вирівнялася і команди змогли створити лише по одному небезпечному моменту.

"Шахи" продовжилися і після перерви. "Юнайтед" зміг створити більше моментів, проте бездоганно грав голкіпер "Ліверпуля" Аліссон.

"Ліверпуль" – "Манчестер Юнайтед" 0:0 (0:0, 0:0)

Ліверпуль – Аліссон, Фабіньо, Александер-Арнолд, Робертсон, Вейналдум (Мілнер, 89), Тіаго Алькантара, Салах, Шакірі (Джонс, 76), Мане, Хендерсон, Фірміні (Орігі, 85).

Манчестер Юнайтед – Де Хеа, Магуайр, Шоу, Лінделеф, Уан-Біссака, Фред, Мактоміні, Погба, Бруну Фернандеш (Грінвуд, 89), Марсьяль (Кавані, 61), Решфорд.

Попередження: Шакірі (33), Фабіньо (66), Решфорд (90).

Після цієї гри підопічні Сульшера продовжують лідирувати в таблиці, випереджаючи "червоних", що йдуть третіми, на 3 очки.

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, уругвайський нападник "Манчестер Юнайтед" Едінсон Кавані дискваліфікований на три матчі і оштрафований на 100 тисяч фунтів (~ 137000 доларів) за пост в своєму Instagram.