"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті": огляд чвертьфіналу Ліги чемпіонів

10,9 т.
'Ліверпуль' - 'Манчестер Сіті': огляд чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Ліверпуль" у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів розгромив "Манчестер Сіті". Поєдинок на "Енфілді" завершився з рахунком 3:0.

Команда Юргена Клоппа відправила суперника в нокаут вже під кінець півгодини гри.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, на цей шедевр.

Читайте: Футболіст збірної Англії забив шедевральний гол у Лізі чемпіонів

"Ліверпуль" Англія - "Манчестер Сіті" Англія - 3: 0

Голи: 1:0 - 12 Салах, 2:0 - 20 Окслейд-Чемберлен, 3:0 - 31 Мане.

Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Фірміно (Соланкі, 71), Окслейд-Чемберлен (Морено, 85), Салах (Вейналдум, 53), Мілнер, Мане, Хендерсон.

Манчестер Сіті - Едерсон, Отаменді, Компані, Лапорт, Уокер, де Брюйне, Гюндоган (Стерлінг, 57), Сільва, Фернандіньо, Сані, Габріел Жезус.

Попередження: Отаменді (45), Габріел Жезус (76), де Брюйне (80), Хендерсон (86).

Нагадаємо, що днем раніше мадридський "Реал" розгромив "Ювентус" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У цій зустрічі неймовірний гол-шедевр забив Кріштіану Роналду , попутно побивши історичний рекорд турніру.