"Ліверпуль" і "Рома" забили 7 м'ячів в півфіналі Ліги чемпіонів

23.3тЧитати новину російською

Англійський "Ліверпуль" здобув розгромну перемогу в першому півфіналі Ліги чемпіонів. На переповненому "Енфілді" підопічні Юргена Клоппа з рахунком 5:2 обіграли італійську "Рому".

Обидві команди з перших секунд продемонстрували відкритий футбол з великою кількістю гострих моментів. Мерсисайдці тримали м'яч, але гості зберігали щільність оборонних побудов, змушуючи господарів приймати м'ячі спиною до воріт.

Ключовий момент стався на 15-й хвилині, коли серйозну травму коліна отримав лідер "Ліверпуля" і команда змогла відмінно перебудуватися по ходу матчу.

Англійські футболісти притисли римлян "до канатів", раз за разам накочуючи найпотужніші атаки на ворота Аліссона і на 36-й хвилині "єгипетський Мессі" Салах відкрив рахунок неймовірним ударом.

"Рома" виявилася в нокдауні і в цей момент свою роль зіграла відсутність серйозного еврокубоквого досвіду у тренера "вовків". Ді Франческо виглядав розгубленим, не знав що говорити команді и як поміняти провальну тактику з трьома центральними захисниками.

Господарі продовжували тиснути і до кінця тайму Салах встиг зробити дубль.

У другому таймі на полі була лише одна команда. "Ліверпуль" продовжував демонструвати ураганний напад і забив три голи, просто знищивши футболістів з Італії.

Але за 10 хвилин до кінця основного часу "червоні" немов вимкнулися. На поле повністю домінували італійські гравці і спершу Джеко розмочив рахунок, а ще через 4 хвилини Перотті з пенальті повернув шанси своєї команди в матчі-відповіді, яка відбудеться 2 травня в Римі.

"Ліверпуль" Англія - "Рома" Італія - 5:2

Голи: 1:0 - 35 Салах, 2:0 - 45 Салах, 3:0 - 56 Мане, 4:0 - 61 Фірміно, 5:0 - 68 Фірміно, 5:1 - 81 Джеко, 5:2 - 85, пенальті Перотті.
Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Фірміно, Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 18), Салах (Інгз, 75), Мілнер, Мане, Хендерсон.
Рома - Аліссон, Манолас, Жезус (Перотті, 67), Коларов, Фасіо, Стротман, Флоренці, Ундер (Шик, 46), де Россі (Гоналон, 67), Наінгголан, Джеко.
Попередження: Жезус (26), Александер-Арнолд (39), Ловрен (74), Хендерсон (85), Фасіо (88).

Нагадаємо, що в середу, 25 квітня свій поєдинок проведуть другі півфіналісти: "Баварія" в Мюнхені прийме мадридський "Реал".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".