"Ліверпуль" обійшов "Манчестер Сіті" в АПЛ за призовим

8,8 т.
'Ліверпуль' обійшов 'Манчестер Сіті' в АПЛ за призовим

У Великобританії оприлюднено суми призових, які футбольні команди отримали за результатами сезону-2018/19.

Чемпіоном тут став "Ліверпуль", який в цьогорічній першості завоював срібні медалі.

Від продажу ТВ-прав клуб заробив 43,5 мільйона доларів, а загальна сума "Ліверпуля" склала 194,4 мільйона.

"Ліверпуль" - "Манчестер Сіті"

"Манчестер Сіті", який виграв АПЛ розділили 2-3 місце по доходу від ТБ з лондонським "Тоттенхемом" - по 39,1 мільйона, а в цілому зайняв друге місце, заробивши 192,6 мільйона доларів.

Третіми, як в чемпіонаті Англії, так і в цій своєрідній першості стали футболісти "Челсі", рахунок яких поповнився 186,1 мільйоном.

"Челсі"

Гравці команди "Гаддерсфілд", що зайняла останне місце у турнірі,поповнили скарбницю клубу "всього" на 121 млн доларів.

Читайте: "Манчестер Сіті" ввів заборону для Зінченка