Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Похорон у Москві та проблеми Ярмоленка: все про 3-й тур Ліги чемпіонів

34.9тЧитати матеріал російською

У Європі відбулися матчі 3-го туру групового етапу Ліга чемпіонів. Головною подією для України стала фантастична перемога донецького "Шахтаря" в Роттердамі над "Фейєноордом". Підопічні Паулу Фонсека на три очки відірвалися від "Наполі", зробивши вагому заявку на вихід у плей-офф.

Крім того, черговий матч в складі дортмундської "Боруссії" провів Андрій Ярмоленко. Українець провів досить нерівний поєдинок, що і відзначили німецькі ЗМІ. Також виділяється погром, заструганий іспанської "Севільї" московським "Спартаком".

"Обозреватель" розповідає про найцікавіші моменти чергового ігрового дня в самому престижного континентального клубного футбольного турніру.

ВОЛЬОВИЙ "ШАХТАР"

Гра з "Феєнордом", як і очікувалося, склалася дуже непросто для представника нашої країни. З перших хвилин "гірники" потрапили під неймовірний пресинг голландців і їх відданих шанувальників. Місцевий стадіон "Де Куйп" (він же - "котел") просто задушив гостей, що призвело до пропущеного ними вже на 7-й хвилині м'ячу.

До честі українців їм не тільки вдалося зрівняти рахунок, а й на початку другого тайму вийти вперед. Обидва рази відзначився Бернард: спочатку після розкішної передачі Фреда, який провів просто фантастичний матч (7 відборів, 5 перехоплень, 6 підбирань, 9 обводок, 6 гострих передач) і виходу один на один, а потім з флангової подачі Бутко.

"Шахтар" не був би "Шахтарем", якщо б не придумав собі проблеми на рівному місці, як це часто буває в чемпіонаті України. На 75-й хвилині Ракицький заробив другу жовту картку і відправився відпочивати. Утім, як не старався "Феєнорд" вигризти нічию, у нього нічого не вийшло.

Для чемпіона нашої країни ця перемога стала першою, здобутої над голландськими клубами. З шістьма очками "гірники" розташувався на другій сходинці, на три очки випереджаючи італійський "Наполі".

ТРУДНОЩІ ЯРМОЛЕНКО

Після чудового старту в складі "Боруссія" у Андрія Ярмоленко виникли перші проблеми. Градус посттрансферного куражу трохи знизився і в грі українця щось пішло не так. Спочатку він провів два дуже блідих матчу в складі національної команди проти Косова і Хорватії, а потім прийшла черга і клубних труднощів.

У минулому турі Бундесліги Андрій зобов'язаний був рятувати Дортмунд від поразки в поєдинку проти "Лейпцига", проте з вигідної позиції не влучив у порожні ворота. У грі ж Ліги чемпіонів з АПОЕЛем українець багато бив, обігравав, але ККД його дій був украй низький. Більш того, нашого вінгера явно не вистачає на всі 90 хвилин.

Саме це відзначають в своїх матеріалах німецькі журналісти і навіть тренер "Боруссії" Бос. Варто відзначити, що Ярмоленко приїхав в Дортмунд, пройшовши насичені збори в "Динамо", яке форсувало підготовку під кваліфікацію Ліги чемпіонів. Тому перспективи українці в фізичному плані не бачаться райдужними ...

ПОХОРОН "СЕВІЛЬЇ"

Те, що відбулося в Москві на стадіоні ЧС-2018 "Відкриття Арена" просто не вкладається в голові. Московський "Спартак", який після чемпіонського сезону ніяк не може знайти свою гру, просто знищив досвідченого єврокубкового бійця "Севілью". Так, росіянам трохи пощастило (при рахунку 1: 1 гості не забили у порожні ворота), але розірвати іспанців 5: 1 стоїть дорогого.

"Спартак", граючи на контратаках, повністю переграв опонента. Іспанці, які напевно з прохолодою поставились до опонента, були поховані прямо на полі московської арени. Промес, Глушаков, Мельгарехо і Луїс Адріано забили севільський труну наглухо, вбивши в нього відразу п'ять цвяхів.

В Іспанії місцеві ЗМІ результат поєдинку назвали "кошмар кошмарів", а футболістам "Севільї" не залишалося нічого крім як, ковтаючи сльози, пообіцяти взяти реванш.

ТРИЛЕР У ЛОНДОНІ

Кращим матчем ігрового дня, безсумнівно, варто назвати Супербитва в Лондоні між місцевим "Челсі" і італійською "Ромою". Команди влаштували такі гойдалки, що глядачі на "Стемфорд Брідж" не пошкодували про жоден витрачений на квитки фунт.

"Рома" жахливо провела перший тайм, привізши на свої ворота купу моментів, два з яких "Челсі" завершив голами. Але після на поле виконували соло гості. За якихось півгодини італійцям вдалося провести три м'ячі і шокувати лондонських фанатів.

Англійцям вдалося врятувати гру завдяки голу Азара, але навряд чи вони будуть задоволені нічиєю, адже вели в два м'ячі. У той же час шість голів у протистоянні двох італійських тренерів - це дійсно щось особливе.

"Спартак" - "Севілья" - 5:1

Голи: Промес, 18, 90, Мельгарехо, 58, Глушаков, 67, Луїс Адріано, 74 - Кьяер, 30

Гол: Поті, 62 - Папастатопулос, 67

Як повідомляв "Обозреватель",в Португалії осоромилися з воротарем збірної Росії перед матчем Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".