Ліга чемпіонів: Коноплянка став творцем перемоги в Москві

50,1 т.

Український півзахисник німецького "Шальке" Євген Коноплянка став автором гольової передачі в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти російського "Локомотива". Футболіст збірної України точно подав кутовий на 88-й хвилині матчу.

Зустріч проходила в Москві під проливним дощем і рахунок 0:0 тримався до останніх хвилин. Німецька команда спробувала організувати останній штурм і завдяки українському хавбеку здобула перемогу.

Після передачі від кутового прапорця американський форвард "Шальке" Уестон Маккеннi головою пробив повз бразильського голкіпера "залізничників".

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: ''Найнебезпечніший'' Коноплянка викликав захват у Німеччині

Нагадаємо, що в останньому турі чемпіонату Бундесліги Євген також відзначився гольовою передачею в домашньому матчі проти "Майнца".