15 листопада • оновлено в 22:30

Ліга чемпіонів: Коноплянка став творцем перемоги в Москві

26.9т
Читати матеріал російською

Український півзахисник німецького "Шальке" Євген Коноплянка став автором гольової передачі в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти російського "Локомотива". Футболіст збірної України точно подав кутовий на 88-й хвилині матчу.

Зустріч проходила в Москві під проливним дощем і рахунок 0:0 тримався до останніх хвилин. Німецька команда спробувала організувати останній штурм і завдяки українському хавбеку здобула перемогу.

Євген Коноплянка

Після передачі від кутового прапорця американський форвард "Шальке" Уестон Маккеннi головою пробив повз бразильського голкіпера "залізничників".

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Локомотив Росія - Шальке Німеччина 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 88 Маккеннi.

Локомотив - Гільєрме, Кверквелія, Хеведес, Ідову, Ігнатьєв, Баринов, Фернандеш, Крихов'як, Олексій Андрійович Міранчук (Денисов, 72), Олексій Андрійович Міранчук (Жемалетдінов, 83), Едер.
Шальке - Ферманн, Сані, Налдо, Мендільо, Руді (Набіль Бенталєб, 55), Даніель Каліджурі, Маскарель (Сердар, 46), Маккеннi, Коноплянка, Ут, Емболо (Бюргшталлер, 72).
Попередження: Маскарель (18), Хеведес (19), Кверквелія (43), Ігнатьєв (45), Маккенна (52).

Нагадаємо, що в останньому турі чемпіонату Бундесліги Євген також відзначився гольовою передачею в домашньому матчі проти "Майнца".

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!