19 листопада • оновлено в 09:10

Легендарний футболіст "Челсі" поклав бомбезно гол зі штрафного: відео шедевра

10.4т
Читати матеріал російською

Легендарний футболіст лондонського "Челсі" форвард Дідьє Дрогба, який перейшов в американський "Фінікс Райзінг", показав, що ще готовий виступати на високому рівні в свої 39 років. У матчі чемпіонату USL c "Лос-Анджелес Гелаксі II" ветеран буквально підірвав трибуни виконавською майстерністю.

У першому таймі за рахунку 0:0 кращий бомбардир в історії збірної Кот-д'Івуару на 13-й хвилині дивовижно виконав штрафний удар. Дрогба настільки потужно і точно вистрілив, що незважаючи на всі спроби голкіпера врятувати ворота, м'яч ледь не розірвав сітку.

Зазначаємо, що недавно Дрогба забив за дві хвилини два голи п'ятою.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат США" на сайті "OBOZREVATEL".