Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

ЧС-2018: бельгійський футболіст забив нереальний гол головою

Читати новину російською

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу збірних Бельгії та Японії стався курйозний гол.

На 67 хвилині захисник бельгійців Ян Вертонген майже з лінії штрафного застав зненацька кіпера Едзі Кавасіму.

М'яч після подачі кутового з правого флангу від Де Брюйне заметушився у володіннях японців, які не змогли як слід винести "круглого".

В результаті той приземлився на голову футболіста англійського "Тоттенхема". Вертонген, швидше за все, намагався доправити м'яч назад в епіцентр подій, але снаряд по хитромудрій траєкторії опустився прямо за комір Кавасімі. Рахунок в матчі став 1:2 - на користь Японців.

Однак, бельгійці все ж вирвали перемогу з рахунком 3:2 в цьому матчі і вийшли в 1/4 мундіалю.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу.

Як ми раніше повідомляли, збірна Бразилії пройшла Мексику і в чвертьфіналі зустрітися з командою Лукаку і компанії. Матч відбудеться шостого липня. Початок зустрічі о 21:00 за київським часом.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".