LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Курйоз дня: "Реал" відзначився епічним конфузом у матчі з "Бетісом" - фотофакт

10.4тЧитати матеріал російською

Мадридський "Реал" потрапив у безглузду ситуацію під час матчу 5-го туру чемпіонату Іспанії з "Бетісом". Команда Зінедіна Зідана ледь не порушила правило чисельного складу у другому таймі гри, яка у підсумку завершилася домашньою поразкою "вершкових" - 0:1.

За 20 хвилин до фінального свистка французький наставник "Реала" вирішив провести подвійну заміну. Замість травмованого Марсело на полі з'явився Лукас Васкес. У цей же момент у гру вступив Борха Майораль, проте ніхто з гравців господарів поле не покинув.

Арбітр вчасно помітив, що у складі мадридців у цей момент виявилося 12 футболістів. Суддя звернувся до Зідана з проханням прибрати одного з гравців, яким виявився Лука Модріч.

Як повідомляв "Обозреватель", в Іспанії виправдали нападника збірної України Романа Зозулю.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".