Кріштіану Роналду встановив антирекорд на ЧС-2018

7.5тЧитати новину російською

У матчі третього туру чемпіонату світу Іран - Португалія лідер португальців Кріштіану Роналду "відзначився" в черговий раз на мундіалі.

Він став першим гравцем національної команди, який не реалізував одинадцятиметровий удар з 1966 року (без урахування серій пенальті), пише "Чемпионат.com".

Нагадаємо, матч між командами завершився з рахунком 1:1. Знаковий епізод з пенальті трапився на 53 хвилині, коли арбітр після перегляду епізоду в повторі таки вказав на точку. Правила порушили на самому зірковому португальцеві - він взявся і пробивати.

Рахунок же в матчі відкрив Куарежма ефектним ударом на 45 хвилині. Відігралися підопічні португальця Карлуша Кейроша лише в доданий час - на 92 хвилині був призначений ще один пенальті після перегляду арбітром повтору.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 1/8 португальці зіграють з командою Уругваю.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".