Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

"Кращий помічник". Збірну Росії висміяли в мережі за несподівану статистику в матчах

12.2тЧитати матеріал російською

Головним героєм товариського матчу Росія - Південна Корея (4:2) став захисник Кім Чжу Ен: у другому таймі він забив 2 автоголи за 2 хвилини. Саме завдяки його помилкам Росія отримала найпотужнішу перевагу (3:0), яка мало похитнулася голами корейців у кінці гри, повідомляє sports.ru.

Всього у 2017 році збірна Росії забила 17 разів, із них 4 - це автоголи. Тобто 23,5% м'ячів Росії були забиті суперниками в свої ворота. Це більше, ніж забив хто-небудь із російських форвардів.

Така несподівана статистика викликала глузування у вболівальників. Багато пропонують натуралізувати "Автогол", немов якогось іноземного футболіста.

У мережі висміяли дивний стадіон у Росії побудований до ЧС-2018, порівнявши реальні трибуни з неіснуючими з відомого фантастичного фільму.