LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Краще вам не знати": Хацкевич посоромився розкрити "чарівний" стимул для "Динамо" в перерві матчу Ліги Європи

58.8тЧитати матеріал російською

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич побічно підтвердив припущення журналістів про те, що після програного першого тайму в поєдинку проти албанського "Шкендербеу" дав прочуханки своїм футболістам.

На післяматчевій прес-конференції після питання працівників засобів масової інформації, що ж він сказав в роздягальні, наставник віджартувався фразою: "Краще вам цього не знати", викликавши сміх у залі.

Нагадаємо, що матч 1-го туру групового етапу Ліги Європи "Динамо" - "Шкендербеу" завершився з рахунком 3:1. Два голи з інтервалом в декілька хвилин "біло-сині" забили в дебюті другого тайму.

Читайте всі новини по темі "Динамо - Скендербеу" на сайті "OBOZREVATEL".