Футбол - Коноплянка зробив два голи, дозволивши Шальке випередити Боруссію Ярмоленко - новини футбол - відео | Спорт Обозреватель 19 листопада
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Коноплянка зробив два голи, дозволивши "Шальке" випередити "Боруссію" Ярмоленка: опубліковано відео

29.6тЧитати новину російською

Український легіонер "Шальке" Євген Коноплянка провів розкішний матч у 12-му турі чемпіонату Німеччини, в якому його команда приймала "Штутгарт". Наш співвітчизник взяв безпосередню участь у голах "кобальтових", які здобули перемогу на очах своїх шанувальників - 2:0.

На 16-й хвилині Євген прийняв м'яч у штрафній і активно пішов на суперників. В результаті один з них збив Коноплянку, за що арбітр покарав "Гамбург" пенальті, який чітко реалізував Ді Санто. А на 77-й хвилині українець записав на свій рахунок результативну передачу, коли викотив м'яч під удар Бюргшталлер.

Після цієї перемоги "Шальке" набрав 23 очки і вийшов на друге місце у турнірній таблиці Бундесліги, обійшовши дортмундську "Боруссію" Андрія Ярмоленка. Цікаво, що вже через тиждень українські футболісти зустрінуться між собою в одному з головних дербі країни.

Як повідомляв "Обозреватель", арбітр не став зараховувати гол Андрія Ярмоленка в матчі "Боруссії" і "Штутгарта".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Німеччини" на сайті "OBOZREVATEL".