подушки «Венето Комфорт Антистрес» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Коноплянка забив шедевральний гол у чемпіонаті Німеччини: відеофакт

Футболіст збірної України Євген Коноплянка забив фантастичний гол у чемпіонаті Німеччини. Півзахисник "Шальке" на 17-й хвилині вивів вперед свою команду в матчі 18-го туру Бундесліги проти "Герти".

Коноплянка наблизився до штрафного суперника з флангу, потім змістився в центр і неймовірним потужним дальнім ударом вразив ворота.

Євген Коноплянка

twitter.com/s04

Українець провів на полі всі 90 хвилин. Гол Коноплянки не допоміг "Шальке" здобути перемогу в гостьовому протистоянні. Команди забили по два м'ячі один одному, розписавши мирову 2:2.

"Герта" - "Шальке" 2:2
Голи: 0:1 - 17 Коноплянка, 1:1 - 39 Груйіч, 1:2 - 44 Ут, 2:2 - 45 Ібішевіч.
"Герта" - Ярстейн, Штарк, Рекік, Платтенхардт, Дуда (Даріда, 87), Лазаро, Груйіч, Лустенбергер, Майєр (Міттельштедт, 87), Зельке, Ібішевіч (Калу, 72).
"Шальке" - Нюбель, Стамбулі (Бенталєб, 33), Настасіч, Сане, Очіпка, Коноплянка, Каліджурі, Шопф (Сердар, 27), Руді, Скрібскі (Кутуджу, 76), Ут.
Попередження: Рекік (14), Зельке (41), Руді (41).