Шальке Баварія відео голів - Коноплянка не врятував свою команду від розгромної поразки - чемпіонат Німеччини - футбол | Обозреватель 19 вересня

Коноплянка вийшов і не допоміг: "Баварія" розгромила "Шальке" в чемпіонаті Німеччини - відео голів

7.3тЧитати новину російською

Мюнхенська "Баварія" декласувала на виїзді "Шальке" Євгена Коноплянки в 5-му турі Бундесліги. Поєдинок у Гельзенкірхені завершився розгромною перемогою гостей із рахунком 3:0.

Команда Карло Анчелотті відкрила рахунок уже в середині першого тайму - Левандовскі впевнено реалізував пенальті за гру Налдо рукою у власному штрафному. Через чотири хвилини більярдним ударом під штангу перевагу баварців подвоїв орендований півзахисник "Реала" Хамес Родрігес.

Наш Євген Коноплянка вийшов на заміну одразу після перерви. Українець намагався брати ініціативу на себе і кілька разів небезпечно пробивав. Однак у першому випадку м'яч трохи розминувся з воротами, а в другому гостей врятував голкіпер.

На 75-й хвилині хавбек "Баварії" Артуро Відаль скористався класною передачею Хамеса і в дотик пробив Ральфа Ферманна.

All Goals HD - Schalke 0-3 Bayern Munich 19 ...tansoula911

Шальке-04 - Баварія 0:3 (0:2, 0:1) Голи: 0:1 - 25, пенальті Левандовскі, 0:2 - 29 Хамес, 0:3 - 75 Відаль.

Шальке-04 - Ферманн, Налдо, Оципка, Керер, Настасіч, Маккенні (Емболо, 57), Бенталєб, Горетцка, Харитина (Коноплянка, 46), Каліджурі, Бургшталлер (Ді Санто, 78).

Баварія - Ульрайх, Мартінес (Хуммельс, 77), Зюле, Рафінья, Толіссо (Відаль, 69), Кімміх, Хамес, Руді, Коман, Левандовскі (Алькантара, 65), Мюллер.

Попередження: Емболо (64), Алькантара (87).

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що відомий український футболіст забив два м'ячі в чемпіонаті Німеччини.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Німеччини" на сайті "OBOZREVATEL".