планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Колумбія - Японія: огляд матчу ЧС-2018

5.5тЧитати матеріал російською

Збірна Японія здобула драматичну перемогу над командою Колумбії в першому матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року, який приймає Росії. У Саранську азіатська команда помстилася південноамериканцям за поразку на мундіалі в Бразилії, вигравши - 2:1.

У цій грі вже на третій хвилині суддя Дамір Скоміна вилучив гравця Колумбії і призначив пенальті у ворота цієї команди. Японці удар з 11-метрового реалізували, однак перед перервою пропустили зі штрафного. Перемогу ж своїй команді приніс Осако на 73-й хвилині зустрічі.

Вашій увазі відео найкращих моментів гри.

Колумбія - Японія 1:2 (1:1, 0:1)
Голи:
0:1 - 6, пенальті Кагава, 1:1 - 39 Кинтеро, 1:2 - 73 Осако.
Колумбія - Оспіна, Арьяс, Санчес, Мурільо, Мохіка, Лерма, Санчес, Куадрадо (Барріос, 31), Кинтеро (Хамес, 59), Іск'єрдо (Бакка, 70), Фалькао.
Японія - Кавасима, Сакаї, Йосіда, Сьодзі, Нагатомо, Сібасакі (Ямагуті, 80), Хасебе, Харагуті, Кагава (Хонда, 70), Інуї Такасі, Осако (Окадзакі, 85).
Попередження: Барріос (64), Хамес (86), Кавасима (90).
Вилучення: Санчес (3).

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч Колумбія - Японія почався з незвичайного конфузу.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".