Колумбія дала фантастичний бій Англії в 1/8 фіналу ЧС-2018

11,8 т.

Збірна Англії перемогла команду Колумбії в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2018. Основний час зустрічі в Москві на стадіоні "Спартак" завершився внічию 1:1, а серію післяматчевих пенальті більш вдалими виконали англійці (4:3).

Перший тайм пройшов у досить гострій боротьбі, та без забитих голів. Збірна Колумбії зіграла дуже добре в захисті, але зовсім беззубо в атаці, розраховуючи більше на контрвипади. Фалькао був майже непомітний і не зміг продемонструвати в повній мірі свої бомбардирські якості.

Колумбія - Англія

У англійців набагато більше виходило біля воріт Оспiни, був непоганий контроль м'яча і кілька разів могли відзначитися Кейн і Тріпп'єр, однак везіння було на боці латиноамериканців. Підопічним Гарета Саутгейта явно не вистачало креативу і гостроти в завершальній стадії нападу.

Долю зустрічі в підсумку вирішив один гол забитий з пенальті на 54-й хвилині. Санчес усіма силами зупиняв Кейна при подачі з кутового і переплiв йому ноги і руки. Арбітр без сумніву вказав на точку.

Час, що залишився пройшов у великій кількості брудної боротьби з боку обох команд. Колумбійські футболісти практично не створили нічого, щоб зрівняти рахунок, подавши за весь тайм єдиний кутовий на 93-й хвилині.

Але саме цей стандарт і привів до сенсаційного голу, після якого гра перейшла в овертайм.

Куадрадо навісив, Мина стрибнув вище Магуайр і пробив у кут, де стояв Хендерсон, але не зміг головою винести м'яч.

У додатковий час у англійців було кілька відмінних моментів забити гол. Колумбійці вистояли і перевели гру в серію післяматчевих пенальті, але вирвати перемогу так і не змогли.

Читайте: ФІФА зганьбилася з матчем ЧС-2018 в Росії - фотофакт

В 1/4 фіналу англійці зіграють з командою Швеції, яка вперше з 1995 року вийшла в цю стадію турніру, мінімально здолавши Швейцарію.