Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Київ чекає: визначилися фіналісти Ліги чемпіонів

22.9тЧитати матеріал російською

"Ліверпуль" в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів програв "Ромі" (2:4), але за сумою двох матчів вийшов фінал, де разом з мадридським "Реалом" зіграє 26 травня на київському НСК "Олімпійський".

Щоб подивитися відео голів, проскрольте нижче.

Після провалу в першій грі 1/2 фіналу в Англії (5:2), "Рома" з перших секунд зустрічі на своєму "Стадіо Олімпіко" кинулася штурмувати ворота "Ліверпуля". "Червоні" притиснули суперника до воріт, всією командою пішовши в атаку. Гол назрівав і він трапився, але в протилежні ворота.

Наінгголан від імені "Роми" зробив прилюдне харакірі, віддавши м'яч в опорній на Фірміно, який прогулявся до штрафної, поразглядивать навколишні краєвиди, і видав пас на Мане. Сенегальський "ліверпулец" без праці розстріляв Аліссон.

Гол Мане

Пропущений м'яч суттєво не змінив план на гру для підопічних Ді Франческо - їм як і раніше необхідно було забивати "дофіга" м'ячів, коли "Ліверпуль" сам зробив все за суперника, пропустивши один з найбільш курйозних голів сезону.

Ель-Шаараві скинув м'яч в центр воротарського, Ловрен зіграв на винос, але підстрелив голову Мілнера, рикошетом від якого шкіряна сфера і залетіла у ворота.

Автогол Мілнера

Натхнені римлян продовжували насідати, але в захисті допустили дикий ляп, що коштував пропущеного гола. Після подачі кутового біля воріт господарів, захисники скинулися м'яч на Джеко, але від Едіна той відскочив назад до воротарського - і Вейналдум легко переправив його в сітку - 1:2.

Гол Вейналдум

Другий гол просто поховав "Рому". У італійських футболістів пропала вся пристрасть, яка була притаманна на перших хвилинах. Вони продовжували атакувати, але більше за інерцією.

Перерва оживив італійців. Не всі глядачі ще повернулися на свої місця з буфету, коли Джеко зрівняв рахунок.

Ель-Шаараві прорвався по флангу і точним ударом в дальній відіграв Каріус - той після сейва вже був безсилий на добиванні Джеко, який завалив-таки свій черговий гол - 2:2.

Гол Джеко

У "Роми" залишалося півгодини, щоб повторити фантастичний подвиг з "Барселоною", але гравці Юргена Клоппа цього зробити не дали. Гості грали щільно в захисті, а невеликі провали своїх гравців страхував німецький голкіпер.

За 4 хвилини до кінця основного часу Наінгголан бабахнув з 25 метрів і забив м'яч в ворота від штанги. Потрібно було ще два голи для овертайму, сил у італійців вже не було, але словенський арбітр Дамір Скоміна призначив пенальті.

Перший гол Наінгголана

Раджа Наїнгголан чітко реалізував удар з "точки", але словенський арбітр відразу дав фінальний свисток. 4:2 - остаточний рахунок в матчі.

Другий гол Наінгголана

"Рома" Італія - "Ліверпуль" Англія - 4:2

Голи: 0:1 - 9 Мане, 1:1 - 15, автогол Мілнер, 1:2 - 25 Вейналдум, 2:2 - 52 Джеко, 3:2 - 86 Наінгголан, 4:2 - 90, пенальті Наінгголан.
Рома - Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Пеллегріні (Ундер, 53), Флоренці, Наінгголан, де Россі (Гоналон, 69), Ель-Шаараві (Антонуччі, 75), Шик, Джеко.
Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Фірміно, Вейналдум, Салах, Мілнер, Мане, Хендерсон.
Попередження: Ловрен (44), Флоренці (77).

Нагадаємо, що днем раніше в протистоянні "Реала" і "Баварії" визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".