двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Капітан "Реала" зганьбився, зробивши підступний вчинок у Лізі чемпіонів

Капітан мадридського "Реала" Серхіо Рамос зробив підступний вчинок під час першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із "Аяксом".

На останній хвилині зустрічі за рахунку 1:2 на користь іспанців захисник "вершкових" пішов у жорсткий стик із суперником і заробив жовту картку, яка означала автоматичну дискваліфікацію Рамоса на повторну гру. За словами футболіста, це він зробив навмисно, передає sport.es.

Серхіо Рамос

"Я б збрехав, якби сказав, що не спровокував це покарання. Не варто недооцінювати суперника і вважати, що доля дуелі вже вирішена, але я вирішив так", – прокоментував момент капітан "Реала".

Водночас, найімовірніше, на Серхіо очікує покарання з боку УЄФА. Захисник мадридців напевно пропустить не один, а два поєдинки Ліги чемпіонів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" зі скандалом здобув виїзну перемогу над "Аяксом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У першому таймі суддя Дамір Скоміна прийняв спірне рішення скасувати взяття воріт іспанців після перегляду відеоповтору.