Камбек сезону: німецький клуб здобув феєричну перемогу, програючи 0:3 при лютому снігопаді - відео голів

11,6 т.

Матч чемпіонату Німеччини "Кельн" - "Фрайбург" став справжньою окрасою 15-го туру Бундесліги. Гості зуміли зробити фантастичний камбек, який сміливо може претендувати на звання кращого в сезоні.

Програючи з рахунком 0:3, "Фрайбург" здобув в результаті божевільну вольову перемогу 4:3. При цьому футболістам значно ускладнювала гру погода, оскільки в Кельні йшов лютий снігопад.

Початок зустрічі вийшов для господарів просто ідеальним. Вже на 29-й хвилині матчу "козли" тричі забили, відправивши гостей в глибокий сніговий нокдаун.

Читайте: "Бомби падають": Коноплянка жорстко висловився про кар'єру в Німеччині

Незважаючи на це, "Фрайбург" відквитав один м'яч перед перервою, а в другому таймі влаштував "Кельну" справжній рознос. Вирішальною стала кінцівка поєдинку, коли форвард Нільс Петерсен оформив хет-трик, реалізувавши два пенальті протягом п'яти хвилин.

Перший гол Петерсена, який струснув сніжок pic.twitter.com/lq46rjFcuE

- Drafts (@dotrustaff)

10 грудня 2017 р

Дубль Петерсена з пенальті в компенсований час pic.twitter.com/tyy2JzW4r5

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що суддя не зміг знайти на поле 11-метрову позначку в неймовірному матчі чемпіонату Німеччини.