Іспанія знищила Аргентину, змусивши Мессі втекти з матчу

32.3тЧитати новину російською

Збірна Іспанії з футболу завдала нищівної поразки Аргентині у товариському матчі. "Фурія Роха" просто знищила суперника, який грав без своєї головної зірки Ліонеля Мессі , - 6:1. Лідер латиноамериканців спостерігав за грою з трибун стадіону в Мадриді, і не витримавши ганьби, покинув арену за 10 хвилин до фінального свистка.

У складі іспанців хет-триком відзначився півзахисник "Реала" Іско. Ще три голи на рахунку Дієго Кости, Тьяго Алькантара і Яго Аспаса. Єдиний м'яч аргентинців у кінцівці першого тайму провів Ніколас Отаменді.

Відзначимо, що поразка 1:6 є найбільшою в історії для Аргентини. Це вже третє фіаско "альбіселесте" з таким рахунком. У 1958 році аргентинці на чемпіонаті світу поступилися Чехословаччині, а у 2009-му у відборі до ЧС-2010 зганьбилися в Болівії.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України здобула яскраву перемогу над Японією у товариському матчі.