Хорвати здобули неймовірну перемогу над іспанцями

46.6т Читати матеріал російською

Неймовірний матч Хорватія — Іспанія відбувся у Загребі в рамках Ліги націй. У грі першого туру між цими командами, іспанці вдома розгромили хорватів 6:0. Поєдинок у відповідь пройшов у впертій боротьбі і лише в компенсований час господарі вирвали перемогу — 3:2.

Рахунок у грі відкрив Андрій Крамаріч на 54-й хвилині. Іспанці буквально одразу ж забивають м'яч у відповідь — відзначився Дані Себальос. На 69-й хвилині Тін Едвай знову виводить господарів вперед. Однак капітан іспанської збірної Серхіо Рамос із пенальті відновлює рівновагу — 2:2. Здавалося, що поєдинок так і закінчиться, але вже в компенсований час на 93-й хвилині свій другий гол у цій зустрічі забив Тін Едвай і таким чином приніс хорватам перемогу — 3:2.

Після цієї зустрічі хорватська збірна набрала 4 очки (стільки ж мають і англійці) й зберегла шанси на вихід у фінальну частину турніру. В останньому турі команду Піваріча чекає непростий матч в Англії, де і визначитися переможець групи. Обом збірним потрібно тільки перемагати. При цьому від іспанців, які мають 6 очок, вже нічого не залежить: вони збережуть перше місце тільки якщо суперники зіграють унічию.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній футболіст київського "Динамо" Огнен Вукоєвич повернувся у тренерський штаб збірної Хорватії після виключення із його складу під час ЧС-2018. Тоді він і екс-капітан "біло-синіх" Домагой Віда присвятили Україні перемогу над збірною Росії, що викликало неймовірно гнівну реакцію у РФ.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга націй" на сайті "OBOZREVATEL".