"Хоффенхайм" — "Шахтар": огляд матчу

11.4т Читати матеріал російською

У п'ятому матчі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" у компенсований час вирвав перемогу у "Хоффенхайма" — 2:3. "Гірники" використали свою перевагу після видалення Салаї на 59-й хвилині.

Команда Паулу Фонсеки в дебюті поєдинку шокувала суперника. До 16-ї хвилини "Шахтар" уже вів із перевагою у два м'ячі. Спочатку після розкішної атаки у воротах німецької команди більярдним ударом у кут відзначився Ісмаїлі, а потім Тайсон реалізував вихід один на один.

Однак "Хоффенхайм" зумів швидко оговтатися від шоку і скоротити відставання. Після неймовірної передачі від Белфоділа Крамаріч вийшов на побачення із П’ятовим і черпаком перекинув кіпера "Шахтаря".

А ще до свистка на перерву німці зуміли зрівняти рахунок. Під час чергової атаки воротар "гірників" занадто далеко вийшов із воріт, а Цукер головою перекинув м'яч у ворота.

Після перерви гості продовжували тиснути суперника. І навіть удесятьох після видалення Салаї, який за дві хвилини отримав два гірчичники, "Хоффенхайм" створював моменти біля воріт П'ятова. "Шахтар" також не відсиджувався в обороні, перевіривши на міцність штангу і поперечину німецької команди.

ФК Шахтар

Однак нашим хлопцям вдалася неймовірна кінцівка. Точний удар Ісмаїлі в компенсований час подарував "Шахтарю" третє місце у групі і шанс на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.

До вашої уваги — найцікавіші моменти протистояння на "Рейн-Неккар-Арена".

"Хоффенхайм" Німеччина — "Шахтар" Україна 2:3

Голи: 0:1 — 13 Ісмаїлі, 0:2 — 15 Тайсон, 1:2 — 17 Крамаріч, 2:2 — 40 Цубер, 2:3 — 90 Тайсон.
"Хоффенхайм" — Бауманн, Нордтвейт (Грілліч, 84), Фогт, Ермін Бичакчич, Шульц (Гриф, 84), Демірбай, Цубер (Нелсон, 77), Кадержабек, Бельфоділь, Салаї, Крамаріч.
"Шахтар" — П'ятов, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі, Данченко, Коваленко (Дентіньо, 85), Степаненко (Алан Патрік, 77), Тайсон, Майкон, Матвієнко, Мораес.

Попередження: Степаненко (37), Салаї (58), Матвієнко (68), Фогт (89), Кривцов (90), Данченко (90), Пятов (90), Демірбай (90).
Вилучення: Салаї (59).

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер донецького клубу Паулу Фонсека присвятив перемогу над "Хоффенхаймом" українцям.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".