Хавбек збірної України приніс перемогу "Генку"

10,9 т.
Хавбек збірної України приніс перемогу 'Генку'

Півзахисник збірної України та клубу "Генк" Руслан Малиновський, зробивши дубль і віддавши гольовий пас, приніс перемогу своїй команді у чемпіонаті країни в гостьовому матчі проти "Антверпена" — 4:2.

Лідер першості Бельгії, у складі якого виступає українець, після першого тайму програвав 0:2. У другій половині гри картина на полі кардинально змінилася і протягом 4-х хвилин Малиновський, реалізувавши два пенальті, зрівняв рахунок у матчі. На 76-й хвилині гольовий пас Руслана на Мбану Саммат приніс "Генку" важку перемогу в цьому матчі.

Один із лідерів національної збірної продовжує блискуче виступати за "Генк". На рахунку Малиновського у 20 матчах — 10 забитих м'ячів і 7 гольових передач.

Читайте: Шевченко викликав у збірну України 9 легіонерів

Як повідомляв OBOZREVATEL, гравці збірної України Андрій Ярмоленко і Руслан Малиновський затролили Євгена Селезньова за ганебний пост в Instagram: фотофакт