Хацкевич оригінально поспілкувався з бразильським новачком "Динамо" - опубліковано відео

10т Читати матеріал російською

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич у другому таймі матчу з "Шахтарем" скористався мовою жестів, щоб пояснити бразильському новачку команди Сідклею, що від нього вимагають на поле. Курйозний епізод потрапив в телетрансляцію.

Білоруський фахівець разом зі своїм помічником кілька десятків секунд імпульсивно показував 25-річному захиснику, як він повинен діяти. Чи зрозумів все бразильський футболіст, не відомо.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Відзначимо, що угода з Сідклеем укладена строком на п'ять років - до закінчення сезону 2022/2023. В "Динамо" бразилець виступає під 17-м номером, під яким в минулому сезоні грав Руслан Ротань.

Нагадаємо, що центральний матч 14-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі між "Шахтарем" і "Динамо" завершився з рахунком 2: 1 на користь "гірників". Вирішальний м'яч на останній доданій хвилині забив Віктор Коваленко.

Після гри Олександр Хацкевич прокоментував такий результат своєї команди.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!