Гравець збірної Австрії отримав шокуючу травму: відео

3.5т Читати матеріал російською

Жахливий перелом ноги отримав у першому матчі групового етапу Євро-2019 U-21 проти сербської команди півзахисник збірної Австрії Ханнес Вольф.

У другому таймі захисник суперника Вукашин Йованович грубо зіграв у підкаті й завдав 20-річному австрійцю моторошну травму. Тепер молодого футболіста чекає операція і тривале відновлення.

Матч завершився перемогою збірної Австрії 2:0, один із голів встиг забити Ханнес Вольф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому таймі матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами "Манчестер Юнайтед" і "Барселоною" нападник іспанців Ліонель Мессі після зіткнення з Крісом Смоллінгом отримав травму обличчя, в результаті якої розбив ніс і травмував повіку.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!