Голландський футболіст забив неймовірний автогол

61.1тЧитати новину російською

Голландський півзахисник футбольного клубу "Спарта" Роттердам Стейн Спірінг став справжньою зіркою зі знаком мінус у першому півфіналі вищої ліги чемпіонату країни. Інцидент стався на 89-й хвилині гри з "Дордрехт".

22-річний уродженець Алкмара вразив свої ворота неймовірним ударом метрів з тридцяти, зробивши рахунок 1:1. Через дві хвилини гравці "Спарти" забили гол і все-таки змогли вирвати перемогу (2:1). Відповідний півфінал пройде 13 травня.

OBOZREVATEL.UA пропонує своїм читачам подивитися на цей шедевр.

29 квітня австралійська футбольна ліга визнала гол захисника "Йовіла" Тома Джеймса в свої ворота кращим голом вихідних в 3-му дивізіоні. На думку фанатів цей удар спокійно може завоювати титул, самого незвичайного автогола сезону.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Голландії" на сайті "Обозреватель".