Голкіпер врятував ворота і тут же забив гол: футбольний матч завершився фантастичною розв'язкою

20,6 т.

Цікавий випадок стався в чемпіонаті Саудівської Аравії з футболу між командами "Аль-Хілаль" і "Аль-Рашид". Героєм матчу став голкіпер команди гостей Абдулла Майюф.

На 89-й хвилині за рахунку 1:2 в ворота гостей був призначений пенальті, проте страж воріт "Аль-Рашида" вірно вгадав напрямок удару і в красивому стрибку відбив м'яч, що летів у кут.

Читайте: Українець Лунін здійснив яскравий сейв і став найкращим гравцем матчу в Іспанії

На шостій компенсованій хвилині гри фол був зафіксований вже в протилежному штрафному майданчику. Майюф сміливо зголосився пробити з "точки", буквально випросивши м'яч у партнерів по клубу. І в результаті встановив остаточний, переможний для своєї команди рахунок – 3:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в чемпіонаті Англії через сильний ураган сталася дуже курйозна ситуація на футбольному полі.