Гол туру! Футболіст "Олександрії" забив фантастичний переможний м'яч в УПЛ

15,1 т.
Гол туру! Футболіст 'Олександрії' забив фантастичний переможний м'яч в УПЛ

Нападаючий "Олександрії" Денис Безбородько відзначився феноменальним ударом в 3-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі.

25-річний уродженець Чернігова приніс перемогу своїй команді в матчі проти донецького "Олімпіка" (2:1).

На 61-й хвилині Денис опинився з м'ячем недалеко від штрафного, поглядом оцінив розташування голкіпера і першим же дотиком з льоту пробив. Блискавичний "постріл" потрапив чітко під поперечину.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам насолодитися цим шедевром.

Читайте: Бійка після матчу: "Динамо" програло "Шахтарю" на "Олімпійському", пропустивши спірний гол

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар збірної Йорданії відзначився космічним ударом в домашньому товариському матчі проти Індії. 36-річний голкіпер, на 25-й хвилині вибиваючи м'яч зі своєї штрафної, забив неймовірний гол.