Футболістів збірної України принизили в Туреччині

5.2тЧитати новину російською

Футболісти збірної України Олександр Кучер і Артем Кравець, які виступають в "Кайсеріспорі", піддалися приниженню в чемпіонаті Туреччини. Стамбульський "Фенербахче" розгромив команду українців на очах у їхніх уболівальників з рахунком 5:0.

Колишній захисник "Шахтаря" сповна відчув міць "жовтих канарок", оскільки вийшов в стартовому складі. Гравці гостей регулярно розривали оборону "Кайсеріспора", забивши три м'ячі ще в першому таймі.

Після перерви знущання над Кучером і компанією продовжилося. Екс-динамівець Кравець вийшов на заміну на 74-й хвилині зустрічі, проте за відведений час нічим корисним не відзначився.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст "Шахтаря" поставив на вуха росіян, забивши рятівний гол на останній секунді матчу.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Туреччини з футболу" на сайті "Обозреватель".