Футболіст збірної України зробив дубль і отримав в обличчя - фото 18+

20.5т Читати матеріал російською

Футболіст збірної України Роман Яремчук отримав неприємну травму в матчі в матчі 14-го туру чемпіонату Бельгії. Нападнику "Гента" розбили обличчя в поєдинку проти "Кортрейка" (3:1).

У цій грі 22-річний українець на 55-й хвилині зрівняв рахунок, а на 87-й забив третій гол.

На останніх хвилинах Роман в зіткненні отримав розсічення брови і був змушений закінчити гру. Після наданої медичної допомоги Яремчук показав, як він виглядає.

У себе в Instagram Роман розмістив фото з бровою і іронічно запитав у передплатників, на що це більше схоже - на футбол або Абсолютний бійцівський чемпіонат (UFC).

Нагадаємо, що недавно фанат зірвав матч, розбивши пляшкою голову футболістові.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!