Футболіст збірної України забив ювелірний гол після хитрого пасу п'ятою

10,5 т.
Євген Шахов

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов відзначився черговим голом у Кубку Греції. Футболіст збірної України допоміг команді Развана Луческу здобути перемогу в другому поєдинку 1/4 фіналу над "Атромітосом" - 3:1.

На 30-й хвилині зустрічі колишній гравець "Дніпра" скористався дотепною передачею п'ятою партнера по команді і ювелірним ударом під штангу відкрив рахунок в грі.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Португальський футболіст забив крутий гол, розкидавши захисників фінтами, як на PlayStation: відео шедевра

Це п'ятий гол 27-річного українця в Кубку, в чемпіонаті Греції в цьому сезоні Шахов не забивав.

Нагадаємо, що перша зустріч чвертьфіналу Кубка Греції між цими командами також завершилася перемогою ПАОКа (2:0).

У тому матчі Євген після масованої атаки отримав гострий пас з флангу і зміг потилицею переправити м'яч чітко в кут воріт.