Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Футболіст збірної України забив шедевральний гол зі штрафного: опубліковано відео

16.7тЧитати матеріал російською

Футболіст збірної України Роман Безус відзначився фантастичним ударом у матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії. 26-річний хавбек "Сент-Трюйден" забив у ворота "Генка".

Уродженець "Кременчука" вийшов на заміну на 68-й хвилині за рахунку 1:0 і приголомшливим обвідним пострілом збільшив перевагу своєї команди. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Зазначимо, що за 2 хвилини до кінця "Генк" зумів відіграти один м'яч, але на більше іменитий клуб не вистачило - 2:1.

Легендарний футболіст лондонського "Челсі" форвард Дідьє Дрогба, який перейшов в американський "Фінікс Райзінг", показав, що ще готовий виступати на високому рівні в свої 39 років, поклавши бомбезно гол зі штрафного.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Голландії" на сайті "OBOZREVATEL".