Прийміть участь
планшету Взяти участь

/Новини футболу

Футболіст збірної України забив два розкішних м'яча в "дев'ятку" і реалізував пенальті в Бельгії: відео голів

10.2тЧитати матеріал російською

Півзахисник "Генка" Руслан Малиновський провів феєричний матч 1/4 фіналу Кубка Бельгії проти "Васланд-Беверена". Футболіст збірної України забив два приголомшливих гола в основний час, а також реалізував 11-метровий у серії пенальті.

24-річний Малиновський відкрив рахунок вже на 9-й хвилині зустрічі. Руслан змістився з лівого флангу в центр і блискуче пробив у дальню дев'ятку - без шансів для голкіпера.

А коли "Генк" поступався 2:3, українець взяв відповідальність на себе і бездоганно виконав штрафний на 90-й хвилині, забивши рятівний гол.

У серії пенальті Малиновський також не помилився, реалізувавши переможний, четвертий удар своєї команди. Таким чином наш футболіст вивів "Генк" в півфінал Кубка Бельгії.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відомий український футболіст отримав серйозну травму, підслизнувшись в душі.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Бельгії" на сайті "OBOZREVATEL".