Футболіст збірної України забив чудовий гол зі штрафного у чемпіонаті Бельгії

11.7тЧитати новину російською

Напівзахисник Руслан Малиновський відзначився черговим розкішним голом у складі "Генка". Футболіст збірної України вразив ворота "Оостенде" в 7-му турі чемпіонату Бельгії.

Видовищний епізод стався наприкінці першого тайму. Господарі заробили штрафний по центру воріт і до м'яча підійшов Малиновський, який регулярно виконує стандарти в своїй команді. У результаті Руслан блискуче пробив у кут, ефектно перекинувши стінку. Голкіпер "Оостенде" навіть не намагався стрибати.

Варто зазначити, що дебютного голу Малиновського в цьому сезоні виявилося недостатньо для його команди. Після перерви "Генк" втратив перемогу, зігравши внічию 1:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної України забив вперше за півроку.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Бельгії" на сайті "Обозреватель".