Футболист сборной Украины провел выдающийся матч за "Манчестер Сити" и заработал похвалу от Гвардиолы

21,7 т.
Олександр Зінченко

Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів відмінний матч проти "Ньюкасла" (3:1). Футболіст збірної України вперше в кар'єрі вийшов у стартовому складі в чемпіонаті Англії і відіграв всі 90 хвилин.

Наш співвітчизник більше всіх в команді торкнувся м'яча - 139 разів за поєдинок. Також українець зробив три загострюють передачі, віддавши всього 114 пасів (94% точних). WhoScored нагородив Олександра оцінкою 7.0.

"Я дуже щасливий, що вперше потрапив в стартовий склад в АПЛ. Це були важливі три очки після поразки від "Ліверпуля". Нам потрібно продовжувати в такому ж дусі. Дуже радий за Агуеро, він жива легенда", - сказав Зінченко після матчу в інтерв'ю BBC.

Головний тренер "городян" Пеп Гвардіола похвалив Олександра, назвавши його гру в першому таймі видатної:

"У першому таймі він був видатним, ми не забуваємо, що він десятка, але наполягаємо на оборонної грі. У нього є шанс залишитися тут в наступному сезоні, це залежить від нього".

Читайте: Футболіст збірної України допоміг "Манчестер Сіті" добути розгромну перемогу в Кубку Англії

"Манчестер Сіті" - "Ньюкасл" - 3: 1 (1: 0, 2: 1)

Голи: 1: 0 - 34 Агуеро, 2: 0 - 63, пенальті Агуеро, 2: 1 - 67 Мерфі, 3: 1 - 83 Агуеро.

Манчестер Сіті - Едерсон, Отаменді, Стоунз, Уокер, Зінченко, Сільва, Фернандіньо, Стерлінг (Бернарду Сілва, 86), де Брюйне, Сані (Браим Діас, 87), Агуеро.

Ньюкасл - Дарлоу, Ласселс, Дамметт, Манкільо (Йедлін, 66), Кларк, Хейден, Діаме, Мерфі, Шелві, АМСУ (Перес, 64), Хоселу (Гейл, 76).

Попередження: Кларк (78).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в "Манчестер Сіті" захопилися футболістом збірної України.