Футболіст збірної України допоміг "Манчестер Сіті" добути розгромну перемогу в Кубку Англії

7.4тЧитать новость на русском

Український півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко допоміг своїй команді здобути впевнену перемогу в Кубку Англії. Зустріч проти "Бернлі" завершилася з рахунком 4:1.

Олександр Зінченко

Наш співвітчизник вийшов в стартовому складі і провів 72 хвилини, коли його замінив Кайл Уокер. За цей час Олександр наполегливо відпрацьовував в захисті і лише один раз відзначився в атаці, завдавши на 38-й хвилині неточний удар по воротах Ніка Поупа.

"Манчестер Сіті" - "Бернлі" - 4:1 (0:1, 4:0)
Голи: 0:1 - 25 Барнс, 1:1 - 56 Агуеро, 2:1 - 58 Агуеро, 3:1 - 71 Сані, 4:1 - 82 Бернарду Сілва.
Манчестер Сіті - Браво, Отаменді, Стоунз, Данило, Зінченко (Уокер, 72), Сільва, Фернандіньо, Стерлінг, Гюндоган (де Брюйне, 76), Сані, Агуеро (Бернарду Сілва, 79).
Бернлі - Поуп, Лонг, Тейлор, Лоутон, Мі, Гудмундссон (Уолтерс, 75), Корк (Уеллс, 69), Вествуд, Хендрік, Барнс, Воукс.
Попередження: Данило (49), Вествуд (57), Корк (69).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в "Манчестер Сіті" захопилися футболістом збірної України.

Читайте все новости по теме "Чемпіонат Англії" на Обозревателе.