Футболіст збірної Іспанії забив розкішний більярдний гол "Барселоні": відео шедевра

14,3 т.
Сауль Ньігес

Півзахисник "Атлетіко" Сауль Ньігес відзначився фантастичним ударом у матчі 8-го туру Прімери. Хавбек збірної Іспанії забив із 20 метрів у ворота "Барселони".

На 21-й хвилині зустрічі 22-річний уродженець Ельче виявив пролом у захисті каталонців і не особливо роздумуючи попросив із дуги штрафного точно в кут. М'яч немов куля в лузу влетів у ворота тер Штегена.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам насолодитися цим шедевром.

Читайте: Мессі запоров забійний момент на останній секунді! Атлетіко - Барселона: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Відзначимо, що зустріч лідерів чемпіонату Іспанії у результаті завершилася з рахунком 1:1. На цю красу від Сауля, "Барса" відповіла точним "пострілом" Суареса на 82-й хвилині.