Футболіст забив гол-шедевр за неймовірною траєкторією — опубліковане відео

7,6 т.

Колумбійський футболіст аргентинського клубу "Рівер Плейта" Хуан Кінтеро відзначився фантастичним ударом у матчі аргентинської Суперліги проти "Росаріо" (1:1).

На 17-ій хвилині 26-річний півзахисник смертоносним ударом із 20 метрів настільки неймовірно закрутив м'яч, що вiн влетів чітко під поперечину воріт. Воротар бачив момент удару, але нічого не зміг зробити.

OBOZREVATEL пропонує читачам самим помилуватися цим шедевром.

Читайте: Футболіст забив фантастичний гол бісіклетою і змусив коментатора битися в істериці

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменитий український футболіст "Альбасете" Роман Зозуля зробив дубль у матчі 24-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Кордоби" (3:1).

29-річний киянин вийшов у стартовому складі і на 65-ій хвилині забив перший гол, зрівнявши рахунок у матчі. Українець замкнув передачу головою з близької відстані.