21 жовтня • оновлено в 18:56

Футболіст забив фантастичний гол зі штрафного, повторивши шедевр ЧС-2018

13.5т Читати матеріал російською

Відомий аргентинський півзахисник футбольного клубу "Сан-Мартін Тукуман" Альберто Факундо Коста, більш відомий як Тіно Коста, відзначився фантастичним ударом у матчі Вищої ліги Аргентини. 33-річний хавбек забив другий гол у грі проти "Сан-Мартін Сан-Хуан".

За рахунку 1:0 Коста зміг настільки ефектно закрутити м'яч, що, незважаючи на невелику відстань, воротареві не вдалося впоратися із "пострілом".

Зазначимо, що подібний епізод трапився на мундіалі у Росії. Поєдинок 2-го туру Німеччина — Швеція відбувся у Сочі і завершився із рахунком 2:1, причому вирішальний гол був забитий Тоні Кроосом на останніх секундах.

5 червня 2013 року було офіційно оголошено, що Тіно Коста підписав 4-річний контракт із московським "Спартаком". Відзначився голом у своєму дебютному матчі з "Крыльями Советов".

Провівши за московський клуб 31 матч у чемпіонаті Росії і забивши три голи, в січні 2015 року Коста вирушив до італійського клубу "Дженоа" у 18-місячну оренду із правом подальшого викупу. У січні 2016 року Коста на правах оренди до кінця сезону перейшов у "Фіорентину".

2 серпня 2017 року іспанська "Альмерія", яка виступає у Сегунді, оголосила про підписання контракту з Костою. Угода розрахована на один сезон із можливістю продовження ще на один.

На рахунку Тіно Кости — два товариські матчі за національну збірну Аргентини. 1 червня 2011 року він зіграв 59 хвилин проти команди Нігерії (1:4), а 14 листопада 2012 року провів перший тайм проти Саудівської Аравії (0:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький відзначився чудовим ударом у 10-му турі чемпіонату України у Прем'єр-лізі. 29-річний гравець збірної України забив із 25 метрів у поєдинку проти львівських "Карпат".