Футболіст "Динамо" забив фантастичний гол зі штрафного у Лізі Європи: опубліковано відео

28,4 т.
Футболіст 'Динамо' забив фантастичний гол зі штрафного у Лізі Європи: опубліковано відео

Захисник київського "Динамо" Микола Морозюк відзначився чудовим ударом зі штрафного в матчі 3-го туру Ліги Європи. 29-річний півзахисник збірної України зрівняв рахунок у матчі з "Янг Бойз".

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Динамо - Янг Бойз. Початок зустрічі о 22:05.

На 48-й хвилині Віталій Буяльський тікав у небезпечну контратаку, яку гості змогли перервати тільки ціною штрафного і жовтою карткою. Удар взявся виконувати Морозюк, який зробив це просто шедеврально.

Читайте: "Зоря" обіграла "Герту" в 3-му турі Ліги Європи

Динамо Україна - Янг Бойз Швейцарія 2:2

Голи: 0:1 - 17 Ассаль, 1:1 - 34 Мбокані, 1:2 - 39 Ассаль, 2:2 - 49 Морозюк.

Динамо - Коваль, Піваріч, Кендзьора, Кадар, Морозюк, Буяльський, Сидорчук, Віда, Мораес, Мбокані, Гонсалес.

Янг Бойз - фон Балльмос, Нуху, Лотомба, Мбабу, фон Берген, Сулеймані, Соу, Саного, Фасснахт, Ассаль, Нгамале.

Попередження: Фасснахт (47), Мбабу (54).

Нагадаємо, що після поразки саме від цієї команди столичні футболісти вилетіли з Ліги чемпіонів.