Футболіст "Динамо" вразив УЄФА

36,3 т.
Жуніор Мораес

Європейський футбольний союз (УЄФА) гідно оцінив розкішну гру форварда київського "Динамо" Жуніора Мораеса в матчі Ліги Європи проти белградського "Партизана". Бразилець номінований на звання гравця 2-го туру групового раунду ЛЄ.

Нападник "біло-синіх" вразив УЄФА тим, що за 45 хвилин перевернув гру в Белграді з ніг на голову. Мораес вийшов на заміну в перерві і зумів за другий тайм показати 100%-ву реалізацію. Жуніор двічі пробив по воротах і оформив дубль. Більш того, саме бразилець забив вирішальний м'яч своєї команди.

Читайте: Капітан "Динамо" зробив гідний вчинок після перемоги в Лізі Європи

Крім Мораеса в списку претендентів виявилося ще 6 футболістів. На нагороду претендують: Мануель Фернандес ("Локомотив"), Марко Лівай (АЕК), Олександр Кокорін ("Зеніт"), Андре Сілва ("Мілан"), Тео Уолкотт ("Арсенал") та Емре Белезоглу ("Бешикташ").

Як повідомляв "Обозреватель", "Динамо" вирвало важку перемогу в Лізі Європи, програючи "Партизану" 0:2.